Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Siemysłów – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Bukowa Śląska

Bukowa Śląska(Siemysłów + 10 km)

240 000 zł20 700 m² 11,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki rolnej o powierzchni 20 700 m (2,07 ha ), położonej w malowniczej miejscowości Bukowa Śląska, woj. opolskie, zaledwie 8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zielona

Popielów(Siemysłów + 23 km)

65 000 zł860 m² 75,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Za tą cenę bardzo ciężko znaleźć drugą taką działkę budowlaną na łonie natury, patrząc na zdjęcia widać luźną zabudowę, blisko lasu, dojazd drogą asfaltową w której to mieszczą się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Namysłów

Namysłów(Siemysłów + 10 km)

400 000 zł8 250 m² 48,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniowo-usługową o pow.0,8250ha położona w miejscowości Pokój. Marzysz, żeby zamieszkać w cichej spokojnej okolicy otaczającej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Zieleniec

Zieleniec(Siemysłów + 11 km)

2 066 123 zł22 397 m² 92,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny działki produkcyjno-usługowe | Zieleniec, gmina Pokój Podana kwota to kwota brutto. Możliwość wystawienia faktury. Na sprzedaż kompleks 5 działek o przeznaczeniu produkcyjno.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Brzeska

Namysłów(Siemysłów + 10 km)

2 900 zł4 077 m² 0,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na wynajem teren o powierzchni 4077m2, położony w Namysłowie w atrakcyjnej lokalizacji przy ruchliwej drodze dk39. Oferujemy Państwu na wynajem, teren pod usługi o powierzchni 4077.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie, ul. Polna

Biskupice Oławskie(Siemysłów + 23 km)

250 000 zł30 000 m² 8,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża działka inwestycyjna 3 ha podzielone na 7 działek w pobliżu Stobrawskiego Parku Krajobrazowego! Szukasz spokojnego miejsca w otoczeniu natury, które ma jednocześnie ogromny potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Domaradz

Domaradz(Siemysłów + 9 km)

37 450 zł1 070 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę gruntu o powierzchni około 11,2 ara. Nieruchomość znajduje się w Domaradzu, gmina Pokój, powiat namysłowski. Działka o kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Nowy Świat

Nowy Świat(Siemysłów + 18 km)

94 588 zł1 819 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Świetna oferta Działka na sprzedaż - atrakcyjna i urokliwa lokalizacja w spokojnej miejscowości nowy świat- gmina Lubsza. Marzysz, żeby zamieszkać w cichej spokojnej okolicy otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ładza

Ładza(Siemysłów + 20 km)

69 000 zł12 400 m² 5,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż, działkę położoną w Ładzy. Teren kształtem zbliżony do prostokąta z dojazdem drogą gruntową. Działka rolna z możliwością uzyskania warunków.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Brzeska

Namysłów(Siemysłów + 10 km)

1 900 zł2 899 m² 0,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na wynajem teren o powierzchni 2 899m2, położony w Namysłowie w atrakcyjnej lokalizacji przy ruchliwej drodze. Oferta inwestycyjna. Oferujemy Państwu na wynajem, teren pod usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Siemysłów

Siemysłów,opolskie

13 500 zł1 962 m² 6,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

O g Ł O S Z E N I E Działając zgodnie z art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (dz. U. z 2021 r. poz. 1899.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij